top of page

Vrh B

Bylo by hezké je nazvat novoročňátky, leč faktem je, že první z "béček" se narodilo asi v půl třetí ráno 2. ledna 2023, poslední přišlo na svět v odpoledních hodinách téhož dne. Jsou to opět čtyři kluci a jedna holka a znovu dostali jména z oblasti sci-fi a superhrdinů – tedy až na Bilba, který se vyloupl tak nějak sám od sebe a který se jako první odebral k novým mazlitelům. Ostatní tři kluci jsou zatím volní, B'Elanka už je také v novém domově. Pokud jste se do někoho z nich zakoukali, napište.

V galerii na této stránce najdete několik vybraných fotografií jednotlivých koťat, z nichž je patrné, jak postupně rostou. Další fota a videa průběžně zveřejňuji na facebookové stránce, chronologicky seřazená videa též občas nahraji na youtube.

20230105_43_tata_pusinkuje_kote-krasne-vyrez.jpg

B'Elanna Torresová (už má nový domov)

Jediná holka, od malička je nejakčnější a nejzvědavější z vrhu. Také se moc ráda fotografuje. "Svého" člověka už si našla ve velmi raném věku a jelikož ho tak říkajíc chytla a nepustila, nyní už je v novém domově. Hodně štěstí!:-)

Benjamin Sisko

Benjamínek je pohodový a hravý „plyšáček“. Dost si vybírá, kdo se mu líbí, a kdo ne, ale pokud se mu někdo líbí, je velmi kontaktní a mazlivý.

Batman

„Beťáček“ je hravý lumpík, všude vleze a všechno chce vidět. Je trochu divočejší než ostatní, ale když se vydovádí, stejně rád se mazlí.

Beeblebrox

Beeblebrox alias Zafůdek býval zpočátku největší, ovšem časem trochu zaostal, protože na jídlo prostě nemá čas. Zatímco se ostatní krmí, Zafůdek se vrhne na hračky a radostně hopsá po celém bytě a užívá si nerušené hry. Byv odchycen, ďobne do jídla a jde zase běhat, dokud se neunaví a pak si teprve milostivě něco vezme. Rád aportuje a vůbec, prostě mne přesvědčil, že zůstane doma.

Bilbo

Přemýšlela jsem, zda dát Bilbovi i příjmení, ale vzhledem k tomu, že téměř jistě půjde „na mazlíka“, musel by se v zájmu reality jmenovat Bilbo Bezpytlík. A to mu neudělám. :-) Jako první si vybral své mazlitele a bylo zcela jasno. Bydlí v domácnosti s dalšími kočičkami i dětmi a je moc spokojený.