top of page

Vrh B

Bylo by hezké je nazvat novoročňátky, leč faktem je, že první z "béček" se narodilo asi v půl třetí ráno 2. ledna 2023, poslední přišlo na svět v odpoledních hodinách téhož dne. Jsou to opět čtyři kluci a jedna holka a znovu dostali jména z oblasti sci-fi a superhrdinů – tedy až na Bilba, který se vyloupl tak nějak sám od sebe a který se jako první odebral k novým mazlitelům, stejně jako B'Elanka.  Batman si počkal hodně dlouho, ale v polovině listopadu si svou milovanou paničku také našel, stejně jako Benjamínek o pár týdnů později. Zafůdek (Beeblebrox) mne přesvědčil, že si ho nechám jako „reprezentativního“ výstavního kocoura.

V galerii na této stránce najdete několik vybraných fotografií jednotlivých koťat, z nichž je patrné, jak postupně rostou. Další fota a videa průběžně zveřejňuji na facebookové stránce, chronologicky seřazená videa též občas nahraji na youtube.

20230105_43_tata_pusinkuje_kote-krasne-vyrez.jpg

B'Elanna Torresová (už má nový domov)

Jediná holka, od malička je nejakčnější a nejzvědavější z vrhu. Také se moc ráda fotografuje. "Svého" člověka už si našla ve velmi raném věku a jelikož ho tak říkajíc chytla a nepustila, nyní už je v novém domově. Hodně štěstí!:-)

Benjamin Sisko

Benjamínek je pohodový a hravý „plyšáček“. Dost si vybírá, kdo se mu líbí, a kdo ne, ale pokud se mu někdo líbí, je velmi kontaktní a mazlivý.

Batman

„Beťáček“ je hravý lumpík, všude vleze a všechno chce vidět. Je trochu divočejší než ostatní, ale když se vydovádí, stejně rád se mazlí. Své nové paničce už druhý den sedával na rameni a nikam ji samotnou nepustil, aby mu náhodou neutekla.

Beeblebrox

Beeblebrox alias Zafůdek býval zpočátku největší, ovšem časem trochu zaostal, protože na jídlo prostě nemá čas. Zatímco se ostatní krmí, Zafůdek se vrhne na hračky a radostně hopsá po celém bytě a užívá si nerušené hry. Byv odchycen, ďobne do jídla a jde zase běhat, dokud se neunaví a pak si teprve milostivě něco vezme. Rád aportuje a vůbec, prostě mne přesvědčil, že zůstane doma. Už má za sebou několik výstav, jeden pohár za Best in Show, pár nominací a dva certifikáty, které už se počítají do titulu. Teď jsem ale z rodinných důvodů musela výstavy zrušit, takže ve sbírání výstavních úspěchů bude pokračovat až napřesrok.

Bilbo

Přemýšlela jsem, zda dát Bilbovi i příjmení, ale vzhledem k tomu, že téměř jistě půjde „na mazlíka“, musel by se v zájmu reality jmenovat Bilbo Bezpytlík. A to mu neudělám. :-) Jako první si vybral své mazlitele a bylo zcela jasno. Bydlí v domácnosti s dalšími kočičkami i dětmi a je moc spokojený. Nyní se jmenuje Max.